MERSİN E TİCARET

MERSİN E TİCARET

Firmaların ve özellikle de e-ticaret gibi geniş müşteri kapsamlı sitelerin Müşteri Destek (Ticket) Yazılımımız ile birlikte birçok alanda müşterilerinize kısa ulaşım sağlamaktasınız. Sitenize kurmuş olduğumuz bu yazılım sayesin de sizlere her an canlı olarak müşterileriniz bağlanacak ve sorularını sizlere yöneltecektir. Mersin e-ticaret yazılım firmamız olarak sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesin de sizler de müşterilerinize karşı daha çok ilgi ve alakayı göstererek çalışma platformunuzda ki iletişim gücünü de böylelikle hızlandıracaktır. Müşteriler sizlere canlı destek hattından ulaşarak sorması gereken tüm soruları sizlere yöneltecek ve sizlerde canlı destek operatörünüz sayesin de o kişilere bilgiler vereceksiniz.

Dilerseniz de bot sistemi ile sık soruların kelimeleri cümleleri yazılım otomatik algılayarak müşterilerinize siteniz üzerinden sık sorulan sorulara cevapları da otomatik olarak yanıtlayabilecektir. Yani bir canlı destek operatörünüz o an yok ise bot devreye girerek yapay zekâ sistemi sayesin de birçok sorulara da önceden hafızaya alarak cevap verebileceksiniz. Örneğin bir alış veriş siteniz var ve müşteri size kargonun ne zaman geleceğini soruyor. Yapay zekâ sistemi kargo ne zaman gibi kelimelerle birlikte doğrudan önceden kaydetmiş olduğunuz örnek yanıtlama cümlesi devreye girecektir. Kargoların takip numarasından görüntüleyebilir ve size ne zaman ulaşacağı konusun da bilgiye sahip olabilirsiniz gibi otomatik cevap ile onlara hızlı bir şekil de yanıtlar üretmiş olursunuz.

Mersin E-Ticaret Web Tasarım

İnternet üzerinden satış işlemleri oldukça fazla bir şekilde yerini aldı ve artık birçok firma bu satış işlemlerini web siteleri üzerinden gerçekleştirmektedir. Böylelikle yapılan bu işlemler neticesin de satışlarını arttırmak da ve kazançlarını neredeyse ikiye üçe katlamaktadırlar. Fakat bu işlemleri gerçekleştirirken web site üzerinden banka pos modül çalışmalarının yetersizliği ile birlikte kredi kartına satışlar olmadığı için sadece kapıda ödeme yöntemleri ile devam edilmektedir. Mersin yazılım firmamız web sitelerinizi inceliyor ve artık siteniz üzerinden sizler de kredi kartı ile satış yapabileceksiniz. Geliştirmiş olduğumuz post modül yazılımı sayesin de çok kısa sürede web sitenize entegrasyon yapıyoruz ve tüm ürünlerinizi sizler de kredi kartıyla taksitlerle satabiliyorsunuz. Ürünleriniz satışlarını aynı zaman da sanal bankacılık gibi birçok alternatiflerle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerinizi internet ortamında satabilmek adına bir e-ticaret web siteniz yoksa eğer sizlere sıfırdan firmanıza özel Mersin e-ticaret alış veriş sitesi de kurabiliriz. İçerisin de birçok bankaların modülleri yer almak da ve kredi kartına eşit taksitlerle ürünlerinizin satışlarını sunabilmektesiniz. Böylelikle adeta firmanıza bir şube daha açmış internet üzerinden kazançlarınızı gerçekleştirmiş olursunuz. Unutmayın ki birçok kişi artık internet üzerinden alış veriş yapıyorlar eskisi gibi çarşı Pazar dolaşmaktansa eğer siteler üzerinden kredi kartıyla alış veriş yapmayı tercih ediyorlar. Siz de hemen sanal mağazanızı açın ve kazançlarınızı arttırmaya başlayın çok kısa süre içerisin de binlerce ürün satışı gerçekleştirin.

MERSİN E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ